NoweUżywane

Reklama w iogloszenia

To z myślą o Państwu przygotowaliśmy ofertę skutecznej reklamy internetowej, dającej możliwość dotarcia każdego dnia do kilku tysięcy unikalnych użytkowników. Z naszego serwisu korzystają zarówno autokomisy, dealerzy jak i wszyscy zainteresowani kupnem/sprzedażą pojazdów. Współpracujemy z innymi serwisami internetowymi, skupami samochodów, sklepami i klubami motoryzacyjnymi a wszystko po to, aby Państwa oferty reklamowe były oglądane przez jak najszersze grono potencjalnych klientów.

Cennik standardowych form Reklamy internetowej serwisu iOgloszenia.com
(ceny przy zamówieniach dłuższych niż 2 tygodnie ustalamy indywidualnie)
Rodzaj reklamyOpisCena netto/czasSpecyfikacja techniczna
Baner 468 x 60 Element reklamowy statyczny lub dynamiczny umieszczany w górnej części witryny na wszystkich stronach serwisu 100 zł /tydzień Plik w formatach gif, jpg, swf o wymiarach 468x60 pikseli i wadze do 45 kB. Jednostką rozliczeniową jest tydzień emisji.
Button 120 x 50
(Logotyp)
Element reklamowy umieszczany w dolnej części witryny (stopce), wyświetlany na wszystkich stronach serwisu (dostępnych 5 miejsc) 100 zł /miesiąc Plik w formatach gif, jpg o wymiarach 120x50 pikseli i wadze do 20 kB. Jednostką rozliczeniową jest miesiąc emisji.
Button 150 x 150 Element reklamowy umieszczany w dolnej części witryny (stopce), wyświetlany na wszystkich stronach serwisu (dostępnych 5 miejsc) 100 zł /miesiąc Plik w formatach gif, jpg o wymiarach 120x50 pikseli i wadze do 20 kB. Jednostką rozliczeniową jest miesiąc emisji.
Artykuł sponsorowany Umieszczenie w ramach witryny artykułu dostarczonego przez reklamodawcę. Na stronie głównej zamieszczana jest "zajawka", linkująca do podstrony z pełną treścią artykułu 200 zł /tydzień "Zajawka": max. 250 znaków tekstu i grafika (120x90 pikseli). Właściwy artykuł: max. 5000 znaków tekstu i dwie grafiki. Jednostką rozliczeniową jest tydzień emisji.
Wpis na stronie „Skupy samochodów” Umieszczenie pliku graficznego i opisu skupu samochodowego linkującego do strony internetowej (dostępne jest 10 miejsc) do uzgodnienia w zależności od miejsca /miesiąc Plik w formatach jpg, gif (będzie dostosowany do 200 px szerokości) i opis tekstowy do 900 znaków
Wpis na stronie „Motoryzacyjne sklepy internetowe” Umieszczenie pliku graficznego i opisu skupu samochodowego linkującego do strony internetowej (dostępne jest 10 miejsc) do uzgodnienia w zależności od miejsca /miesiąc Plik w formatach jpg, gif (będzie dostosowany do 200 px szerokości) i opis tekstowy do 900 znaków
Wpis na stronie „Kluby motoryzacyjne” Umieszczenie pliku graficznego i opisu skupu samochodowego linkującego do strony internetowej(dostępne jest 10 miejsc) do uzgodnienia w zależności od miejsca /miesiąc Plik w formatach jpg, gif (będzie dostosowany do 200 px szerokości) i opis tekstowy do 900 znaków
Newsletter Reklama umieszczana w treści newsletterów wysyłanych do subskrybentów. Cena za emisję reklamy do 1000 subskrybentów. 60 zł / 1000 subskrybentów Specyfikacja reklamy do uzgodnienia. Jednostką rozliczeniowa jest wysyłka do 1000 subskrybentów
Inne formy reklamy on-line Do uzgodnienia Do uzgodnienia Do uzgodnienia
Wykonanie reklamy Do uzgodnienia Do uzgodnienia Do uzgodnienia
Podane ceny w tabeli są cenami netto!

W sprawie sprzedaży miejsca reklamowego prosimy o kontakt na adres:

reklama@iogloszenia.com

Powyższy cennik należy traktować opcjonalnie. Nigdy nie zamykamy się na propozycje ze strony klientów, zarówno jeżeli chodzi o formę jak i o cennik. Jesteśmy zainteresowani nawiązywaniem współpracy, kontaktów oraz wymianą form reklamowych z innymi serwisami.
Standardowe formy reklamy przedstawione graficznie:
  1. Baner 468 x 60
  2. Button (logotyp) 120 x 50
  3. Button 150 x 150
  4. Artykuł sponsorowany
  5. Wpis na stronie „Skupy Samochodów”
  6. Wpis na stronie „Motoryzacyjne Sklepy Internetowe”
  7. Wpis na stronie „Kluby Motoryzacyjne”

Reklamuj się na www.iogloszenia.com!
reklama@iogloszenia.com

Jesteśmy na:   
Polecamy
Pomoc
Usługi
Newsletter

ReklamaMaszyny budowlaneWarsztaty samochodoweŁadowarka teleskopowa, części używane

Partnerzy: